Kajak Expo

By a.gorajek, 01.04.2015 14:23

SKK Morzkulc zaprasza, jak co roku, na targi Kajak Expo w ramach dużej imprezy wystawienniczej na Amber Expo (koło stadionu piłkarskiego na Letnicy) w dniach 11.04.2015 – 12.04.2015.
W ten weekend czeka nas nowa forma targów, połączenie z wystawą aktywnego spędzania czasu wolnego, targi rowerowe, festiwal food trucków oraz Baltic Games. Będzie jedzenie, będą propozycje wydania pieniędzy na wycieczki po Pomorzu, będzie skatepark i skaczący ludzie.

SKK Morzkulc wpasuje się w to wydarzenie ze swoją ofertą szkoleniową, zapraszając fajnych ludzi na swoje spływy. Pokażemy naszą historię, podstawowe szkolenia kajakowe i jak działa odwój. Dzięki uprzejmości Dworku Zielenin każdy chętny będzie mógł ćwiczyć w basenie techniki kajakowe.

W ramach Targów odbędzie się także kwesta na rzecz wspomnianego Dworku Zielenin, który spłonął na początku tego roku. Świetni ludzie, zawsze otwarci dla kajakarzy, są w ciężkiej sytuacji bez dachu nad głową. Nie są jednak sami, gdyż ludzie im znani i nie znani już pomogli w pracach porządkowych a teraz- organizują aukcję na rzecz odbudowy.
W trakcie weekendu, odbędą się zawody międzyklubowe w tradycyjnych już konkurencjach jak i w nowych wyzwaniach.

Pomagający na targach dostaną specjalne wejściówki klubowe, ale zabierać mogą znajomych i rodziny, gdyż wejście na teren 2 z 3 hal jest w tym roku darmowe. Oprócz wejściówek- za skuteczną prezentację klubu, przyznane zostaną godzinki.
link do strony organizatora

 
Projekt i wykonanie:Łukasz Opałka, zalecana przeglądarka firefox 3.6 lub nowsza