Wigilijki 2014

By a.gorajek, 24.12.2014 21:25

Czwartek 18 grudnia, to nie był zwykły klubowy czwartek! Właśnie tego dnia odbyły się Wigilijki! I tak, nie były to też zwykłe Wigilijki!

Tego dnia klub lśnił czystością (a to za sprawą świątecznych skrzatów, które poczuły ducha świąt i dzielnie krzątały się, wycierały i zmywały), na środku pojawił się rząd stołów nakrytych obrusami, uginających się pod ciężarem przepysznych potraw i zacnych trunków, owoców, ciast i ciasteczek (to z kolei były wiktuały przygotowane przez członków i członkinie klubu, a jak się okazało nieźli z nas kucharze i cukiernicy!). Świąteczny nastrój stworzyły migoczące świeczki, starannie wyselekcjonowana muzyka i oczywiście CHOINKA (a nawet dwie: ta kajakowa i ta żywa :D). Jak w bajce!

Wszystkich było nas razem ponad 20 osób! Co ważne, mieliśmy zaszczyt gościć przy naszym wigilijkowym stole przyjaciół z AKK GDAKK (serdecznie pozdrawiamy). A kiedy wszyscy już się najedliśmy, przez komin kozy przecisnął się Mikołaj. Wszedł tak szybko, że nikt by się nie zorientował, gdyby nie jego głośne „Ho! Ho! Ho!” Zasiadł na fotelu i wyciągnął prezenty…
…Zabawnym historyjkom, dowcipom, piosenkom i wierszykom nie było końca. Wszyscy starali się jak mogli by dostać od Mikołaja upatrzony, wymarzony prezent, później już tylko śmiech i zabawa, wspólne rozmowy i serdeczności. Tak rodzinnie, jak powinno być!

 

Kasia Pietrzak

 
Projekt i wykonanie:Łukasz Opałka, zalecana przeglądarka firefox 3.6 lub nowsza