Igraszki Morskie 2014

By Paulucha, 16.06.2014 12:51

W pierwszy czerwcowy weekend 2014 roku Dębki zostały opanowane przez członków klubów kajakowych z całej Polski. To że zapowiadała się niesamowita impreza czuć było w powietrzu. Z racji nieprzebranej liczby zgłoszeń, zamontowano nowatorski sposób pomiary liczby uczestników: zamaskowany kabel z wbudowanymi czujkami został ułożony w poprzek głównej arterii Dębek. Naliczył ponad stu uczestników. Część z nich do tej pory nie została zidentyfikowana, ale nie martwcie się: lada dzień spłynie dokumentacja fotograficzna w fotoradarów.


Figlom i harcom na plaży końca nie było. Zreaktywowaliśmy nasz niezawodny raft na kto wie ile osób, opróżniliśmy magazyny kajakowe do cna, by każdy mógł się oddawać wodnym szaleństwom. Słońce doskwierało od świtu, czego najbardziej doświadczali plażowicze z centralnej Polski, którzy korzystali z dobrodziejstw w trybie 24/7. Każdy promień słoneczna został należycie pobrany i przemieniony w boski brąz!


W sobotni wieczór, przy fenomenalnym zachodzie słońca wciągnęliśmy w grono Morzkulczan Szkoleniówkę 2014!
Dwie nieprzespane noce, 350 litrów piwa, nieskończona liczba ziarenek piasku,20 kg kiełbasy i kaszanek, 10 kg karkówki i 8 kg cebuli: brzmi jak przepis na sukces. Ale nie da się go skopiować. Dlatego zapraszamy już za rok na Igraszki Morskie 2014, 5-7 czerwca 2015 roku!

Aneczka&Zosia
PS.
Panta Rei’e, Habazie, Wrotki: oddawajcie piasek- szerokość plaży się nie zgadza 
-Utrapione Morzkulce i Żabie Kruki

 

 

zdjęcia
więcej zdjęć
jeszcze więcej zdjęć

 
Projekt i wykonanie:Łukasz Opałka, zalecana przeglądarka firefox 3.6 lub nowsza