Co w trawie piszczało?

By Paulucha, 13.02.2014 19:01

Cześć Morzkulczaki

przepraszamy, że tak późno ale doba czasami za krótka na obowiązki życia codziennego… Chciałybyśmy niezmiernie wszystkim podziękować, za przybycie na bal karnawałowy i świetną zabawę. Gdyby nie Wy to same byśmy musiały zjeść te wszystkie sałatki, paluszki, chipsy i co tam jeszcze było na stole… Dziękujemy też za pomoc przy sprzątaniu i strojeniu Naszego klubu. Tutaj pragniemy szczególnie podziękować ekipie w składzie Gosia, Mariusz, Monia, którzy jak krasnoludki przybyli z samego rana w środę i pięknie wysprzątali klub!!! Duże podziękowania należą się również Puciulowi, Tomkowi i Moni, którzy z zawziętością dmuchali balony i wieszali trawę dzięki czemu klub w zielonej osłonie mógł przyjąć wszystkich gości.

No właśnie gości, którzy cudownie się przebrali. Bardzo dużo osób wykazało się mega inwencją i ich stroje świetnie komponowały się z całym otoczeniem. Dzięki czemu komisja miała nie lada problem z wyborem tych najnajnaj…

Na imprezie w szczególności wyróżnili się …

Zapał który jednogłoście zdobył I miejsce w konkursie i został obdarowany % nagrodą oraz piosenką Klubową :)

Anita w przebraniu biedronki II miejsce

 

No i Nasz Puciul, który z imprezy na imprezę przywdziewa coraz bardziej zaskakujące stroje zdobył miejsce III

 

 

Nie zapomnijmy o chłopakach, którzy również zostali wyróżnieni za super pomysł na przebranie. A  o to Oni

 

No to chyba na tyle… Jeszcze raz DZIĘ KU JE MY za liczne przybycie. Na dole jeszcze kilka fotek (dzięki Paulucha za nieee) które pakazują jak świetnie potrafimy się bawić w trawie.

BUZIAKI

 

 

Agnes&Ania

 
Projekt i wykonanie:Łukasz Opałka, zalecana przeglądarka firefox 3.6 lub nowsza