REKRUT 2013 – spływ dla każdego

By Łukasz Opałka, 13.09.2013 22:40

Witajcie,
Mam zaszczyt ogłosić, że tegoroczny REKRUT odbędzie się 12 – 13 października. Tradycyjnie spłyniemy rzeką Wdą. Spływ dopiero za miesiąc, ale warto już teraz zachęcać Swoich znajomych, ich znajomych, koleżanki i kolegów, sąsiadów ;) Odcinki na rzece są proste, idealne dla początkujących, tak więc nie ma obawy, że ktoś sobie nie poradzi :) Z resztą wokół siebie będzie miał doświadczonych kajakarzy, którzy z chęcią posłużą pomocą :) Będzie ciekawie, pozytywnie (nawet jak pogoda nie dopisze), z pewnością nie zabraknie przygód :) Tak więc, zachęcać, zachęcać i jeszcze raz zachęcać :)

 

 

 

 

 

Link do zapisów poniżej. Ponieważ jest to spływ robiony z myślą o nowych osobach, spoza klubu, te osoby muszą płynąć na dobrym sprzęcie, więc mają pierwszeństwo w jego przydzielaniu. Pozostałym osobom postaramy się przydzielić sprzęt w taki sposób, aby nikt nie poczuł się pokrzywdzony :)

 

 

 

 

formularz zapisów

Spływ będzie z wyżywieniem:)

wszystkie pytania kierujcie na: patap@o2.pl

aktualizacja II:

zobacz jak wyglądał rekrut w poprzednich latach:

aktualizacja III:

1. Trasa:

2. Koszty 7 zł (głównie za pole namiotowe, zależne od ilości osób, wyklaruje się po zamknięciu listy) + 17 zł za wyżywienie + 5 zł za grzańca + koszty dojazdu (we własnym zakresie).

3. Lista Czas na zapisy macie do 6.10 włącznie. Ci co się zapisali lub zapiszą do wydarzenia na fb, przypominam, że należy wpisać się na listę, do której podany jest link. To ona jest dla mnie wiążąca.

Proszę uzupełnić luki w wyżywieniu. Puste okienko będę traktować jako “N” (czyli nie chcę wspólnego wyżywienia). Dołączyłam rubrykę z grzańcem, dla chętnych ;) Do uzupełnienia.

4. Lista życzeń Osoby spoza klubu, które się wpisały bądź jeszcze się wpiszą na listę, proszę napisać w czym chcielibyście płynąć (obok #). Do wyboru macie kajak 1-osobowy (K1), dwójkę (K2) lub kanadyjkę (K3).

Osoby spoza klubu proszę o podanie swoich adresów mailowych :)

 
Projekt i wykonanie:Łukasz Opałka, zalecana przeglądarka firefox 3.6 lub nowsza