Category: wspomnienia

Przedłużony weekend sierpniowy pod Krakowem

comments Komentarze są wyłączone
By zapalka, 17.08.2016 20:00

Długi weekend w sierpniu wymusza planowanie kajakowych przygód – trzy wolne dni w środku lata, ciepło i niedawno otwarta obwodnica Łodzi są najlepszym powodem do zorganizowania wyjazdu.

Pierwotnie plan był nieco inny… może Alpy, może Wełtawa przy 17 kubikach… niestety przed jego zrealizowaniem powstrzymały nas przypadki losowe, wiec nie pozostało nam nic innego jak podczas Klubowego Czwartku, oprócz zmiany planów na wyjazd, namówić jeszcze kogoś aby pojechać gdziekolwiek. Udało się i powstał wyjazd mieszanego składu: Morzkulca (Marek syn Andrzeja, Marek syn Wacława oraz Zapałka) z gościnnymi występami Morzkulca z krwi i kości, który aktualnie oddał serce skałom-AKW (Auguścik) oraz Krzysztofowi z AKW.

Udało nam się popływać na torze w Krakowie, odwiedzić tor na Wietrznicach oraz postawić pierwsze kroki w skałach Doliny Będkowskiej. Wyszedł z tego całkiem niezły weekend w super składzie do wszelkiej działalności górskiej oraz wieczornych gier słownych ;)

parę ZDJĘĆ

 

Kajak Jamboree 2014

comments Komentarze są wyłączone
By Paulucha, 02.04.2014 21:17

22 lutego odbyła się VIII edycja niepowtarzalnej imprezy  KAJAK JAMBOREE – Spotkanie podróżników Kajakarzy w Klubie Filmowym / Żyrafie w Gdyni . W przygotowaniach  pomagali dzielni Morzkulcowie oraz członkowie Żabiego Kruka. Impreza odbyła się w klimacie „żyrafy” :)

Continue reading 'Kajak Jamboree 2014'»

Jak oni pływają? – Szkoleniówka w akcji

comments Komentarze są wyłączone
By zapalka, 01.09.2013 22:12

Tegoroczni kursanci, już nie raz nas zaskakują inicjatywą i aktywnością po kursie!

Zobaczcie jak oni pływają:

Żukowo – Pruszcz Gdański 2-3.08.13

Precel Raduński

comments Komentarze są wyłączone
By zapalka, 09.05.2013 07:23

OOOOOSOM wieczór fotek i opowieści

comments Komentarze są wyłączone
By Beff, 14.10.2011 23:14

Wczorajsze BYŁO OOOOOSOM, naprawdę było ooosom. Frekwencja dopisała fest, nawet trójmiejskie słit hototrzęsiny takiego zainteresowania nie miały.

Pokaz slajdów zdominowała tematyka, i tu niespodzianka – kajakowa ! Było o posesyjnych, o falowych, niespodziewanie o zimowych, zgodnie z zapowiedzią o Drawie, o Białce niestety nic ( oczami świecić nie byłyśmy w stanie ;) ) , ale dla fanów górskiego było o Alpach szkoleniowych.

Nie, nie byliśmy aż tak monotematyczni (co w tym wypadku właściwie nie jest złe), były 2 prezentacje rowerowe, oraz z perkoeurotripu (dziewczyny uważajcie – najpierw robi dziewczęce przenoski przez most, a później wrzuca do wody! ).
Mamy nadzieję że wczorajsza akcja zachęciła do szukania zajawek na przyszły sezon.!
Dziękujemy za udział,miło było zobaczyć niektóre twarze po długiej przerwie. klubowy czwartek jakoś błyszczał.

A&K

 
oj tak, to był świetny koktajl ze wspomnień, fotek i śmiechu – gdzie łatwiej znaleźć natchnienie na kolejne wypady?

 
Projekt i wykonanie:Łukasz Opałka, zalecana przeglądarka firefox 3.6 lub nowsza