Wystawa “Człowieeeku, wykajakuj się!”

By praksa, 09.05.2011 23:43

Wykajakuj sięOd 9 do 19 maja na Politechnice Gdańskiej, w Gmachu Głównym w holu przed Biblioteką można(a nawet trzeba) obejrzeć wystawę zdjęć kajakowych organizowaną przez SKK Morzkulc i SSPG.Wystawa jest przeglądem różnych form kajakarstwa od morskiego, przez freetyle’owe, nizinne, pływanie zimą, górskie po zwałkowe z krótkim opisem przy każdej planszy. Dodatkowo umieszczone są zdjęcia z Otwartych Mistrzostw Polski Instruktorów Kajakarstwa. Celem wystawy jest przedstawienie kajakarstwa jako wszechstronnego, przystępnego i pasjonującego sportu oraz promocja naszego klubu kajakowego przy macierzystej uczelni jaką jest Politechnika Gdańska.

Dzisiaj odbył się wernisaż wystawy z udziałem JM rektora PG prof. Henryka Krawczyka, przewodniczącego Politechniki Otwartej  profesora Mieloszyka, dziekana ETI oraz Panią Kustosz Biblioteki Bożeną Hakuć, która była mentorem wystawy. Nie obyło się bez przemówień, również ze strony studentów-organizatorów;) Ku radości zebranych dodatkowym czynnikiem zachęcającym do udziału był darmowy poczęstunek.

Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji zaistniejemy głębiej w świadomości studentów jak i władz uczelni jako dynamicznie rozwijająca się, zaangażowna, pomysłowa i otwarta grupa osób mająca wspaniałe hobby.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do zwiedzania.

zobacz wystawę on-line

 
Projekt i wykonanie:Łukasz Opałka, zalecana przeglądarka firefox 3.6 lub nowsza